NewWorldButNotQuite
Добре дошли!
Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Welcome
NewWorldButNotQuite
Добре дошли!
Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Welcome
NewWorldButNotQuite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NewWorldButNotQuite

Imagine a world without Light Yagami
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Много съжалявам за забавянето но нямах интернет и всичко което бях приготвил бе загубено...промените все пак ще бъдат осъществени утре...много съжалявам

 

 Outland The Land of the Burning Legion

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Акашия Мока
Пост машина
Пост машина
Акашия Мока


Брой мнения : 658
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 6:25 am

Пп:а аз мразя да се протаква хД нагласих си и потписа на другия ми герой докат решиш да протакаш хД
Върнете се в началото Go down
Nyhms
Пост машина
Пост машина
Nyhms


Брой мнения : 601
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 6:27 am

П.П Биг деал пак ще те питам дали ще искашда се присаединиш...

Саргерас също влезе в портала и чезна..
Върнете се в началото Go down
Nyhms
Пост машина
Пост машина
Nyhms


Брой мнения : 601
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 7:46 am

Саргерас и Сароко Кеванака се появиха като я пусна и каза:

-Докосни ме без да си ме питала пак и ще те убия....сеги ми кажи ще служш ли на мен или не?
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 48
Join date : 21.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 7:51 am

-Не
Върнете се в началото Go down
Nyhms
Пост машина
Пост машина
Nyhms


Брой мнения : 601
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 7:53 am

Саргерас каза;

-Инче ще те убия присаедини се и пак ще си с приятелката си дори и Мику също се е съгласила няма да си сама последно те питам..
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 7:58 am

- Ох а дойдох
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 48
Join date : 21.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 7:58 am

-Дори не знам кои си психопат дори незнам името ти апък и не съм ти роб убий ме давай кои ти пречи пфф
Върнете се в началото Go down
Nyhms
Пост машина
Пост машина
Nyhms


Брой мнения : 601
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:01 am

Той и пусна един slow като и метна и един shadow bolt с думите:

-Тва беше..

П.П Не може никой друг така да си идва..
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:04 am

П.П. Добре няма ме оставям ви на съме нема обивам романтиката Му ха ха ха ха хД прихванаха ме лудите
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 48
Join date : 21.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:07 am

Момичето погледна презрително и се извика -Глупако до ти там айде от мен да мине казвам...-И в този момент прекъсна но продължи -Н.Н.Н...ДАААА
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 48
Join date : 21.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:07 am

ПП Ще те убия Зизи
Върнете се в началото Go down
Nyhms
Пост машина
Пост машина
Nyhms


Брой мнения : 601
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:08 am

Shadow bolta и се впи в главата и от тук на там да не казвам какво стана ,че найстина е гадно Саргерас каза;

-Късно...

И се обърна като си направи портал влезе си в него и изчезна като портала се затвори..
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:09 am

П.П. Да Нана и аз те обичам сестричке ^^
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 48
Join date : 21.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:12 am

Кръвта на момичето се стичаше и от ръката и падна един лист на който пишеше ''Самара напомняш ми на сестра ми''
Върнете се в началото Go down
Nyhms
Пост машина
Пост машина
Nyhms


Брой мнения : 601
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:14 am

Един Недърдрейк намина наоколо като се изпика върху трупа на момичето с 2 думи (10) л пикня в/у нея и отлетя на някаде..хД
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 48
Join date : 21.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:38 am

Аю изтича до тук видя сестра си падна на коленете си и каза -Са-а-амара какво се е случило със сестра ми
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:41 am

П.П. Мен ме няма тук
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 48
Join date : 21.09.2009

Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:42 am

ПП А ок
Но тя забеляза че я няма Аю стана и каза -Чао малка сестро-и забяга на някаде
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Outland The Land of the Burning Legion   Outland The Land of the Burning Legion - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Outland The Land of the Burning Legion
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NewWorldButNotQuite :: Човешкия свят :: Другите места-
Идете на: