NewWorldButNotQuite
Добре дошли!
Стрелбището на Реал - Page 2 Welcome
NewWorldButNotQuite
Добре дошли!
Стрелбището на Реал - Page 2 Welcome
NewWorldButNotQuite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NewWorldButNotQuite

Imagine a world without Light Yagami
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Много съжалявам за забавянето но нямах интернет и всичко което бях приготвил бе загубено...промените все пак ще бъдат осъществени утре...много съжалявам

 

 Стрелбището на Реал

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 1:59 pm

- Страна е знам но това е един от законите ни да благословим храната която ни дава Бог и той ще ни даде всичко нали пълни глупости са но нали съм от тах трябва да го спазвам пък и така ми дават много и различна храна - каза тя като се засмя
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:03 pm

-Дам...май само при вас я има тази магия, за това явно я виждам за пръв път. Защото по принцип аз съм ловец на демони, а не съм откъм тях.
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:11 pm

- Аха аз съм Ангел войн но явно найстина е само при нас а ти можеш ли да правиш магии ?
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:15 pm

-Ами не точно...аз по принцип предпочитам да се бия с оръжия.
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:18 pm

- Аха та опа - каза тя като избеднъж си сложи ръката на земята и нещо я ободе - А ето запалка - усмихна се тя изкара цигарите си и запали една като само я държеше но не опитваше от нея
- Ъ искаш ли ?
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:21 pm

-Не, мерси... - отговори той.
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:24 pm

- Амм хареса ли ти пицата ? - попита момичето като все още небеше отпушила от цигарата
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:25 pm

-Мда. Много добра беше.
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:26 pm

- Хъм какво ти се прави - каза тя като си дръпна от фаса и погледна към земята
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:29 pm

-Не знам...на мене лично ми се доспа xD
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:30 pm

- Хмм - момичето загаси фаса и продължи като стана - Ясто хайде ела към къщата тя е зад стрелбището
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:31 pm

-Добре. - каза той, като стана от мястото си и я последва
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:36 pm

Те влязоха в къщата и Реал каза
- Виш сега там ще спиш ти - и посочи една стая - а аз съм в съседната ако има нещо кажи ми и не се притеснявай да ме събудиш !
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:38 pm

-Добре, няма проблеми. - каза той, като си свали наметалото и го сложи на някаква закачалка там и си махна аксесоарите, после ест. си събу обувите и легна направо така гол до кръста без да се завива.
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:41 pm

- Лол готини мусколи - каза Реал като си съблече якето и след това гащите и остана по потник и боксерки отиде до хладилника взе си мляко пи малко и след това легна в стаята си без да затваря вратата
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 3:15 am

Данте си лежеше и гледаше към тавана. По едно време той си взе от джоба една монета и почна да си играе на ези или тура... xD
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 9:48 am

Вече беше 6,00 часа сутринта и една нахавна муха която бръмчеше в другата стая събуди Реал като тя с много бързи движения си взе пистолета и я застреля но след това не и се спеше затова стана сложи си дънки тениска и си обу чаропи като отиде на верандата отвън за да изпуши една цигара
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 10:34 am

Данте се събуди и реши да си вземе един душ. Той стана и се съблече, после наметна един халат и тръгна към банята, като си остави хавлияга отред и влезе вътре, пусна си душа и започна да се къпе.
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:25 am

Реал си изпуши цигарата прибра се и отиде до вратата на банята като почука и каза
- Искаш ли закуска ?
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:47 am

-Да...ако може пак една пица. - каза Данте отвътре докато се къпеше
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:55 am

- Ммм добре - каза момичето като погледна масата и там се появи а след това отиде на дивана но без да иска преди това изгъси крушката в банята
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 12:02 pm

Данте се подхлъзна и за малко да се потроши, но успя да се хване за душа xD и извика:
-Демн ит! Кой угаси тока?
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 12:06 pm

- Упс - каза Реал като се изчерви и след това добеви - ами то спря за малко нали сега така то си спира нали понякога ама ето ... опа дойде хи хи хи
Върнете се в началото Go down
Dan7e
Някакъв
Някакъв
Dan7e


Брой мнения : 173
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 12:12 pm

Данте спря водата и излезна от банята, като пак наметна халата през гръб и каза:
-Мале как щях да се пребия xD
Върнете се в началото Go down
Реал Маер
Спамер
Спамер
Реал Маер


Брой мнения : 380
Join date : 19.09.2009

Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 12:15 pm

- Мда то там е много хлъзгаво ... ама ти сега нямаш дрехи пък аз ти ги пуснах в пералнята _____ ко ще прайм сега - каза тя като си взе сока от хладилника и го поогледа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стрелбището на Реал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стрелбището на Реал   Стрелбището на Реал - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стрелбището на Реал
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NewWorldButNotQuite :: Човешкия свят :: Къщите-
Идете на: